Clubkampioenen van DC Winschoten
Seizoen | |||
1956 – 1957 | P v/d Schans | ||
1957 – 1958 | S. Oorlog | ||
1958 – 1959 | E. v/d Schans | ||
1959 – 1960 | H. Mulder | ||
1960 – 1961 | P. v/d Schans | ||
1961 – 1962 | K. Bodde | ||
1962 – 1963 | E. v/d Schans | ||
1963 – 1964 | E.G. Loman | ||
1964 – 1965 | S. Oorlog | ||
1965 – 1966 | S. Oorlog | ||
1966 – 1967 | S. Oorlog | ||
1967 – 1968 | C.A. Burema | ||
1968 – 1969 | P. v/d Schans | ||
1969 – 1970 | E.v/d Schans | ||
1970 – 1971 | P. v/d Schans | ||
1971 – 1972 | P. v/d Schans | ||
1972 – 1973 | P. v/d Schans | ||
1973 – 1974 | G. Hagenus | ||
1974 – 1975 | H. v/d Laan | ||
1975 – 1976 | K. Bodde | ||
1976 – 1977 | K. Voos | ||
1977 – 1978 | K. Voos | ||
1978 – 1979 | H. Brons | ||
1979 – 1980 | K. Voos | ||
1980 – 1981 | H. Brons | ||
1981 – 1982 | K. Voos | ||
1982 – 1983 | B.P. Haan | ||
1983 – 1984 | B.P. Haan | ||
1984 – 1985 | K. Voos | ||
1985 – 1986 | B. Dekens | ||
1986 – 1987 | B. Dekens | ||
1987 – 1988 | B. Dekens | 2e B. P. Haan | 3e A. Fleurke |
1988 – 1989 | B. Dekens | 2e B. P. Haan | 3e J. de Wit |
1989 – 1990 | J. de Wit | 2e A. Fleurke | 3e J. Pot |
1990 – 1991 | G. Lubberink | 2e G. Dumas | 3e S. Oorlog |
1991 – 1992 | G. Lubberink | 2e B. Dekens | 3e S. Oorlog |
1992 – 1993 | B. P. Haan | 2e C. Bulder | 3e G. Lubberink |
1993 – 1994 | G. Lubberink | 2e J. Wijngaard | 3e J. Pot |
1994 – 1995 | G. Lubberink | 2e G. Dumas | 3e J. Wijngaard |
1995 – 1996 | G. Lubberink | 2e J. Pot | 3e G. Dumas |
1996 – 1997 | G. Lubberink | 2e J. Arkema | 3e T. Tamminga |
1997 – 1998 | G. Lubberink | 2e J. Pot | 3e G. Dumas |
1998 – 1999 | G. Lubberink | 2e T. Tamminga | 3e J. Pot |
1999 – 2000 | G. Lubberink | 2e G. Dumas | 3e R. Samba |
2000 – 2001 | G. Lubberink | 2e R. Samba | 3e G. Dumas |
2001 – 2002 | G. Lubberink | 2e G. Dumas | 3e E. Pedro |
2002 – 2003 | R. Samba | 2e G. Lubberink | 3e H. Meinders |
2003 – 2004 | G. Lubberink | 2e G. Dumas | 3e E. Pedro |
2004 – 2005 | G. Lubberink | 2e B. Haan | 3e R. Samba |
2005 – 2006 | G. Lubberink | 2e R. Samba | 3e E. Pedro |
2006 – 2007 | G. Lubberink | 2e G. Dumas | 3e E. Pedro |
2007 – 2008 | G. Lubberink | 2e G. Dumas | 3e H. Meinders |
2008 – 2009 | G. Lubberink | 2e G. Dumas | 3e H. Meinders |
2009 – 2010 | G. Lubberink | 2e B. Haan | 3e G. Dumas |
2010 – 2011 | B.P. Haan | 2e B. Dekens | 3e G. Lubberink |
2011 – 2012 | B. Dekens | 2e G. Lubberink | 3e B.P. Haan |
2012 – 2013 | G. Lubberink | 2e H. Prak | 3e G.C. Lubberink |
2013-2014 | 1e B. Dekens | 2e J.S. Pronk | 3e G.C. Lubberink |
2014-2015 | 1e J.S. Pronk | 2e B.A Dekens | 3e H.Prak |
2015-2016 | 1e J.S. Pronk | 2e H. Prak | 3e B.A. Dekens |
2016-2017 | 1e Jakob Pronk | 2e Henk Prak | 3e Ben Dekens |
2017 – 2018 | 1e Jakob Pronk | 2e Ben Dekens | 3e Ben Haan |
Sneldamtitels | ||||
1987 | B. Dekens | |||
2005 | B. Haan | |||
2011 – 2012 | M. Mulder | |||
2012 – 2013 | 1e H. Prak | 2e B. Dekens | 3e G.C. Lubberink | |
2013 – 2014 | 1e J.S. Pronk | 2e B. Dekens | 3e H. Prak | |
2014 – 2015 | 1e J.S. Pronk | 2e G.C. Lubberink | 3e H. Prak | |
2015 – 2016 | 1e K. Posthumus | 2e B.A. Dekens | 3e J.S. Pronk | |
2016 – 2017 | 1e J.S. Pronk | 2e B.A. Dekens | 3e G.C. Lubberink | |
2017 – 2018 | 1e B.P. Haan | 2e J.S. Pronk | B.A. Dekens | en G.C. Lubberink |
2018 – 2019 | 1e Frederik Bos | 2e Geert Lubberink | 3e Demi Peters |
Damwedstrijd op 15 maart 1926 in Winschoten
Winnaars: | ||
Groep 1 | R. Meins | Winschoten |
Groep 2 | A. Kaman | Winschoten |
Groep 3 | W. Meijer | Winschoten |
Groep 4 | H.B. Jager | Blijham |
Groep 5 | M. de Vries | Winschoten (nieuwelingen) |
Kampioenschap van Winschoten in 1937 !
Daaraan werd deelgenomen door leden van 3 Winschoter damclubs V.O.G., Damclub Dindua en damclub Winschoten.
Individueel
1e klasse
1. M. Ronner
2. J. Hempen
3. S. Post
2e klasse
1. K. Lulofs (ongeslagen)
2. L. Caron
3. Jac. Brons
3e klasse
1. L. de Weijs
2. A. van der Pruik
3. W. Oost
Clubteams | ||
1e | VOG (Voor Ons Genoegen) | |
2e | DINDUA ( Door Inspanning Nutting Door Uitspanning Aangenaam) | |
3e | DC Winschoten |
Kampioenschap van Winschoten in 1939
Individueel
1e klasse
1. A. van der Pruik
2. J. Hempen
3. M.P. Ronner
2e klasse
1. F. Nomden
2. J. van Dijken
3. H. Kuiper
3e klasse
1. S. Salomons
2. A. Dekker
3. S. van der Pruik
Clubteams | |
1e | VOG |
2e | DINDUA |
3e | DC Winschoten |